עוד לתעבורה

עצר אתכם שוטר? קיבלתם שלילה? זומנתם לבית משפט? הייתם מעורבים בתאונת דרכים? רוצים ליווי, ייעוץ, ייצוג או סיוע? עוד לתעבורה  הוא איש המקצוע שיוכל לתת לכם סיוע מתאים. עוד לתעבורה  מתמחה במתן סיוע וייעוץ משפטי בכל הנוגע לעברות תעבורה למיניהן. כל אותן עבירות שעומדות בימים אלו בראש מהדורות החדשות בישראל, כחלק מהלוחמה בנגע תאונות הדרכים.
  
עו"ד לתעבורה שיצליח לסייע לכם באמת למזער נזקים הוא עורך דין שיש לו את הניסיון ואת הידע הנדרשים כדי להתנהל מול בתי הדין לתעבורה בישראל ששונים במהותם מבתי דין רגילים. בתי הדין לתעבורה מכירים ויודעים את כובד המשקל המונח על כתפם. שופטי בית המשפט יודעים כמה נגע תאונות הדרכים זוהי תופעה שיש לעקור מהשורש וכמה יש בידם את הכוח לייצר שינוי ולו הקטן ביותר ומתוך כך הם מקשיחים עמדות, מחמירים בענישה ולא מתפשרים.
  
מוטב מוקדם
במקרה של עבירות תעבורה מוטב לגשת אל עוד לתעבורה כבר בשלבים הראשוניים. לא מומלץ לנסות להתנהל מול מערכת המשפט ורק לאחר אכזבה או קשיים לצרף עורך דין. כדי לייצר סיכוי גבוה להוציא את הצדק לאור ולצמצם נזקים כדאי להתייעץ עם עו"ד לתעבורה עוד לפני שאתם מגיבים לכל תואנה שקשורה לעבירה שמופנית כלפיכם.
  
מוטב מאוחר מאשר לעולם
מנגד, אם לא השכלתם לפנות אל עוד לתעבורה בשלבים הראשונים עדיין לא מאוחר. כדי לא להפסיד את כל הסיכויים להטיב עם עצמכם כדאי מאוד שתפנו בכל שלב אחר, גם בשלב שעשוי להראות מאוחר יותר עוד לתעבורה מקצועי ומנוסה יכול לייצר שינוי ולשפר עמדות.
  
הייעוץ, הליווי, הייצוג והמקצועיות שמביא עמו עוד לתעבורה עשויים להיות אלו שישנו את פני כל התמונה ולגרום לדברים להראות אחרת, לכן אל תקלו ראש, בכל עבירת תעבורה בה אתם זקוקים לסיוע, פנו אל עורך דין מתאים שיוכל להיות איש המקצוע שילווה אתכם ויעשה את העבודה בעבורכם.
 
 

עו"ד תעבורה עמי טלמור - ייצוג וניהול תיקים בתחום התעבורה | כתובתנו: רח’ שוקן 27 , תל-אביב
טל’: 072-2575-270 | פקס: 03-5495618 |  | אי-מייל: contact@amitalmor.co.il