עורך דין נהיגה בשכרות

המלחמה בנגע תאונות הדרכים עלתה מדרגה בשנים האחרונות. כבר אין מנוס מכך שיש יותר מצלמות, יותר שוטרי תנועה ובעיקר יותר הקשחת עמדות של החוק הן מבחינת הסובלנות והן מבחינת היקפי הענישה והסנקציות.

אתם צריכים עו"ד לתעבורה בשכרות במידה ונהגתם בשכרות וזאת אחת התופעות המשמעותיות אשר מבקשת הממשלה לעקור מין השורש ולהוציא מתרבות הנהיגה הישראלית. לא יעלה על הדעת שנהגים ירשו לעצמם לעלות על ההגה כשהם תחת השפעה של משקה אלכוהולי ובכך לסכן חיי אדם וחיי חפים מפשע.

אי לכך הקשיחה הממשלה את עמדותיה בעניין והיא אפשרה לכל שוטר תנועה לערוך בדיקה פשוטה אשר מניבה תוך שניות מספר תוצאות באשר לרמת האלכוהול המצויה בדמו של הנבדק ובכך מאפשרת לשוטר להוריד את הנהג מהרכב באותו הרגע וייתכן שבכך אף למנוע את התאונה הבאה שעשויה הייתה להתרחש.

הינשוף
הינשוף הוא המכשיר שבאמצעותו בודקים שוטרי התנועה את רמת האלכוהול המצויה בדמו של הנהג. על הנהג שנדרש לבדיקה לנשוף נשיפה ארוכה אל תוך מכשיר הינשוף ודרך כך מקבל השוטר תוצאה על אחוז האלכוהול שבדמו. מיד יכול השוטר לשלול את רישיונו, לזמן אותו למשפט ולאסור עליו להמשיך בנהיגה.

הדיוק
בתוך המלחמה העיקשת הזו ישנם מקרים בהם נוהגים אנשים רבים כשאין כמות אלכוהול מסוכנת בדמם ועדיין בבדיקת הינשוף מתקבלת תוצאה שגורמת לשוטר להפעיל כנגדם סנקציות חמורות. עם השנים התברר שיש למכשיר הינשוף סטייה קלה בתוצאות ושלא תמיד ניתן להסתמך על התוצאות במלוא הביטחון.

נעצרתם לבדיקת ינשוף והוחלט שאתם תחת נהיגה בשכרות? קיבלתם עונש ועקב כך אתם צריכים עורך דין נהיגה בשכרות על אף שלא שתיתם כמות אלכוהול גדולה? רוצים לערער על כך?

פנו מדי לאחר שנתפסתם אל עו"ד לענייני תעבורה ותקבלו ממנו את מלוא המידע על עורך דין נהיגה בשכרות ועל הדרך בה הוא יכול לסייע לכם להוכיח את חפותכם ולמזער ככל הניתן את הסנקציות שיופעלו כלפיכם וזכרו, נהיגה בשכרות היא קטלנית וגובה חיי אדם רבים, הקפידו על נהג תורן כדי ומנעו סיכון חיים מיותר.
 
 

עו"ד תעבורה עמי טלמור - ייצוג וניהול תיקים בתחום התעבורה | כתובתנו: רח’ שוקן 27 , תל-אביב
טל’: 072-2575-270 | פקס: 03-5495618 |  | אי-מייל: contact@amitalmor.co.il